Rozpis turnaje

P R O G R A M

Tréninkové skupiny:

Konečné rozdělení národů do tréninkových skupin bude vytvořeno dle přihlášek a zveřejněno po 31. květnu. Bude také zveřejněno na oficiální nástěnce na hřišti.

Účastníci turnaje se musejí registrovat ihned po příjezdu do Ostravy, nejpozději v sobotu 1. srpna 2015 v 18.00.

PÁTEK, 31. ČERVENCE 2015

14.00                                      Poslední možnost podat připomínky k technickému stavu hřiště (písemně)

15.00                                      Inspekce hřiště za účasti Youth Officera a zástupce organizátora

 

SOBOTA, 1. SRPNA 2015

08.00 – 13.00                         Trénink – skupina B

13.00 – 18.00 pm                   Trénink – skupina A

18.00                                      Poslední možnost pro registraci všech hráčů, kaučů a jiných účastníků turnaje

po 18.00                                 trénink není povolen vzhledem k welcome party

19.00                                      Welcome party pro všechny účastníky turnaje

 

NEDĚLE, 2. SRPNA 2015

08.00 – 13.00                         Trénink – skupina A

13.00 – 18.00                         Trénink – skupina B

po 18.00:                                volný trénink pro obě skupiny

 

PONDĚLÍ, 3. SRPNA 2015

08.00 – 12.30                         Trénink – skupina A

12.30 – 17.00                         Trénink – skupina B

po 17.00:                                trénink není povolen vzhledem k slavnostnímu zahájení

11.00                                      Tisková konference 

13.00                                      Poslední termín pro zaplacení tréninkovného

14.00                                      Schůzka kaučů

17.00                                      Poslední termín pro odevzdání nominací

19.00                                      Slavnostní zahájení a vylosování startovního pořadí

  

ÚTERÝ, 4. srpna 2015

 08.00 – 13.00                         Trénink – skupina A

13.00 – 18.00                         Trénink – skupina B

po 18.00:                                volný trénink pro obě skupiny

15.00                                      schůzka rozhodčích

  

STŘEDA, 5. SRPNA 2015

PRVNÍ DEN TURNAJE

 06:30                                      Hřiště otevřeno pro trénink

08.00                                     Start první skupiny

Startovní pořadí: junioři-jednotlivci, junioři-družstva, juniorky-jednotlivci, juniorky-družstva

Všichni účastníci hrají 4 okruhy, pokud jury nerozhodne jinak.

 

ČTVRTEK, 6. SRPNA 2015

DRUHÝ DEN TURNAJE – ZÁVĚREČNÝ DEN SOUTĚŽE DRUŽSTEV

 Hrací skupiny se přelosují podle individuálního pořadí pro jednotlivce a podle týmového pořadí po 1. hracím dni pro hráče-členy družstev.

 06:30                                      Hřiště otevřeno pro trénink

08.00                                     Start první skupiny

Startovní pořadí: juniorky-jednotlivci, juniorky-družstva, junioři-jednotlivci, junioři-družstva

Všichni účastníci hrají 4 okruhy, pokud jury nerozhodne jinak.

 Konec soutěže družstev.

 Případná náhlá smrt družstev:       Ihned po skončení posledního okruhu soutěže družstev

 Po skončení hry:                   Slavnostní předání medailí na hřišti

  

PÁTEK, 7. SRPNA 2015

TŘETÍ DEN TURNAJE – ZÁVĚREČNÝ DEN INDIVIDUÁLNÍHO MISTROVSTVÍ NA RÁNY

 Hrací skupiny se přelosují podle individuálního pořadí po druhém hracím dni, po vloženém dvoukole a po prvním finálovém okruhu.

 

Vložené dvoukolo pro všechny účastníky:

08.00                                      Start první skupiny

Startovní pořadí: juniorky, junioři

Všichni účastníci odehrají 2 okruhy.

Případná náhlá smrt pro kvalifikaci do mistrovství ve hře na jamky (nejlepších 32 juniorů / 16 juniorek): ihned po skončení vloženého dvoukola

 

Finále individuálního mistrovství na rány:

14.00                                      Start první skupiny; startovní pořadí: juniorky (v obráceném pořadí po vloženém dvoukole), junioři (v obráceném pořadí po vloženém dvoukole)

                                               Všichni účastníci finále odehrají dva okruhy. Hrací skupiny se po prvním kole přelosují podle průběžného pořadí.

 

Případná náhlá smrt pro medailová umístění: okamžitě po skončení posledního okruhu.

 Po skončení hry:                   Slavnostní předání medailí na hřišti

 

SOBOTA 8. SRPNA 2015

ČTVRTÝ DEN TURNAJE – ZÁVĚREČNÝ DEN INDIVIDUÁLNÍHO MISTROVSTVÍ NA JAMKY

 08.00                                      Začátek hry pro juniory (32 hráčů)

09.30 (cca)                             Začátek hry pro juniorky (16 hráček)

 Případná náhlá smrt:                      Ihned po skončení každého zápasu, pokračuje se na následující dráze

 

Po skončení hry:                   Slavnostní předání medailí na hřišti

20.00                                      Slavnostní zakončení